Materace sprężynowe, czy piankowe są już dobrze znane. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że istnieją modele, które łączą właściwości dwóch wspomnianych rozwiązań. Połączenie wysokiej jakości pianek o różnych parametrach z nowoczesną technologią multipocket sprawia, że materace hybrydowe są niezwykle wygodne i zapewniają maksymalny komfort snu. 

Materac hybrydowy – co to?

Modele hybrydowe to względnie nowe rozwiązanie na rynku sypialnianym. Są bardzo uniwersalne i łączą w sobie właściwości materacy piankowych i sprężynowych. Zostały stworzone z myślą o niezdecydowanych, a także bardzo wymagających użytkownikach. Produkty zapewniają solidne wsparcie dla kręgosłupa i są wykonane z najwyższej jakości surowców. Wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawia, że materace dają możliwie największy komfort snu. Materace w Nowym Sączu posiadają w asortymencie produkty w wielu konfiguracjach. Podstawą materaca hybrydowego są zazwyczaj sprężyny ukryte w połączonych ze sobą kieszonkach. Dzięki temu każda z nich pracuje niezależnie i zapewnia wsparcie dla kręgosłupa. Rozwiązanie to zapewnia także elastyczność punktową – produkt ugina się tylko w miejscu położenia nacisku i nie przenosi drgań. Wierzchnią warstwę produktu stanowi pianka, zazwyczaj zaawansowana technologicznie. Materac hybrydowy powinien posiadać warstwy kilku rodzajów pianek, które zapewnią Ci komfortowy sen.

Materiały do produkcji materacy hybrydowych

Materac hybrydowy - gdzie go kupić i dla kogo to dobry wybór?Przede wszystkim powinny być one bardzo wysokiej jakości. Producenci materacy hybrydowych sięgają po różnego rodzaju surówce i dopasowują je tak, by stworzyć jak najbardziej komfortowy produkt. Podstawa produktu to zazwyczaj sprężyny z technologią multipocket lub pocket plus, które dbają o sprężystość i elastyczność punktową materaca. W warstwie wierzchniej możesz znaleźć piankę termoelastyczną, która reaguje na temperaturę ciała, lateks, który posiada właściwości bakteriobójcze i zapewnia wysoką higienę snu, czy piankę wysokoelastyczną, która wyróżnia się wytrzymałością i jest bardzo odporna na odkształcenia. Materace Hilding w Siemanowicach Śląskich oferują bardzo wiele rodzajów materacy hybrydowych z różnym wypełnieniem. Złożona budowa materacy zachęca do zakupu coraz więcej klientów.

Kto powinien wybrać materac hybrydowy?

To bardzo uniwersalne rozwiązanie, które spodoba się niemalże każdemu. Nieistotny jest Twój wiek, czy stan zdrowia – materac hybrydowy z całą pewnością zapewni Ci komfort. Spodoba się przede wszystkim parom, nawet tym z dużą różnicą wagową. Produkt nie przenosi drgań, a jego powierzchnia się nie zapada, przez co nie musisz martwić się o to, że obudzisz partnera. Model hybrydowy gwarantuje spokojny i wygodny sen. Będzie idealny także dla sportowców, ponieważ zapewni im dogłębną regenerację mięśni i zniweluje ból pleców dzięki solidnemu wsparciu kręgosłupa. Nada się także dla alergików, ponieważ do jego produkcji używa się wyłącznie wysokiej jakości surowców o właściwościach antyalergicznych. Dzięki temu wewnątrz produktu nie rozwijają się drobnoustroje, czy bakterie.

Nie zastanawiaj się długo i już dziś zdecyduj się na materac hybrydowy, który łączy w sobie innowacyjną technologię i klasykę. Zadbaj o swoje zdrowie i wygodę!