Technologia Airforce została stworzona przez markę SleepMed po to, aby zapewnić klientom wysoką jakość snu i optymalną wentylację. To rewolucyjne rozwiązanie zapewnia niezrównany komfort i wsparcie ciała podczas snu, podnosząc efektywność wypoczynku na nowy poziom. Dzięki właściwościom innowacji Airforce, użytkownicy mogą doświadczyć doskonałego podparcia, redukcji nacisku punktowego na ciało oraz termoregulacji i wnieść nową jakość do codziennej wieczornej rutyny.

Dlaczego w sypialni potrzebna jest wentylacja?

Wentylacja w łóżku pełni kilka istotnych funkcji, dlatego jest niezbędna dla zapewnienia komfortu i zdrowia użytkownikom. Przepływ powietrza jest kluczowy dla regulowania poziomu ciepła w łóżku, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się i utrzymując odpowiednią temperaturę snu.

Technologia Airforce - rewolucja właściwości pianki wysokoelastycznejDobrze wentylowane łóżko pozwala uniknąć przegrzania, co ma kluczowe znaczenie dla komfortu i jakości wypoczynku. Tym samym znacznie zmniejsza się potliwość. Pozytywnie wpływa to na zdrowie skóry. Zapobiega podrażnieniom, a wysypki pojawiają się wówczas bardzo rzadko.

Wentylacja pomaga też w usuwaniu nadmiaru wilgoci z materaca i pościeli, co zapobiega tworzeniu się pleśni i nie sprzyja rozwojowi bakterii, drobnoustrojów i roztoczy. Wilgotne środowisko sprzyja kumulowaniu się alergenów, dlatego ważne jest, aby zapewnić odpowiednią wentylację dla utrzymania suchego i higienicznego środowiska.

Właściwa wentylacja w łóżku jest kluczowa dla zapewnienia komfortu snu, higieny, zdrowia skóry oraz wydłużenia żywotności materaca. Dlatego warto dbać o przepływ powietrza w sypialni, aby stworzyć optymalne warunki do regeneracyjnego wypoczynku i zdrowego snu.

Materace piankowe i hybrydowe – co wybrać?

Wybór między materacem piankowym a hybrydowym pod kątem wentylacji zależy głównie od Twoich preferencji i potrzeb. Materace piankowe wykonane z pianki termoelastycznej (takiej jak pianka Visco) mogą być bardziej podatne na gromadzenie ciepła, gdyż pianki termoelastyczne mają tendencję do dostosowywania się do ciepła ciała, co potencjalnie może ograniczać wentylację. Jednak współcześnie producenci doskonale radzą sobie z tym problemem i sprawiają, że praktycznie nie ma on żadnego znaczenia. SleepMed osiągnął w tym zakresie sukces dzięki wprowadzeniu innowacyjnego systemu Airforce.

Materace hybrydowe SleepMed łączą w sobie pianki z dodatkową warstwą sprężyn typu Multi. Dzięki temu mogą zapewniać lepszą cyrkulację powietrza i wentylację niż modele w pełni piankowe. Są wskazane dla osób szukających kompromisu między elastycznością pianki a doskonałą cyrkulacją powietrza. SleepMed również w swoich kolekcjach materaców hybrydowych – SleepMed Hybrid i SleepMed Hybrid Plus korzysta z nowoczesnej technologii Airforce.

Technologia Airforce od marki SleepMed

Technologia Airforce to innowacyjne rozwiązanie, które zmienia właściwości pianki wysokoelastycznej, rewolucjonizując jakość snu i odpoczynku użytkowników. Projekt SleepMed wykorzystuje specjalną wielostrefową technologię nacinania pianki, tworząc kratkę wentylacyjną zarówno w pionie, jak i w poziomie (wzdłuż i poprzecznie). Dzięki temu, powstające nacięcia umożliwiają maksymalny obieg powietrza wewnątrz materaca, skutecznie kierując ciepło i wilgoć z ciała do otwartych komór. W rezultacie, materac wyposażony w technologię Airforce zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, eliminując gorąco i wilgoć, które mogą zakłócać sen.

Airforce to technologia, którą wykorzystano w innowacyjnej piance Flexi Foam oraz wysokoelastycznej piance VPPHR. Stanowią one podstawę wypełnienia produktów oferowanych przez SleepMed.

Jakie są najważniejsze cechy technologii Airforce, które sprawiają, że jest ona doskonałym rozwiązaniem?

  • Oddychalność – ulepszone właściwości oddychania wkładu materaca, gwarantujące komfortowy i zdrowy sen.
  • Szybki dopływ powietrza – prosty i skuteczny system doprowadzania powietrza do wnętrza materaca zwiększa efektywność wentylacji.
  • Efektywna wentylacja w materacach piankowych – doskonała alternatywa dla osób poszukujących materaca bez sprężyn, a oczekujących wysokiej oddychalności i wygody.
  • Właściwości ortopedyczne i antyalergiczne – dbają o zdrowie i komfort użytkowników, którzy mają specjalne oczekiwania i wyjątkowe potrzeby.
  • Maksymalne korzyści w atrakcyjnej cenie – zapewnienie wysokiej jakości materiałów i starannego wykonania.

Dzięki technologii Airforce, SleepMed wprowadza rewolucyjne podejście do projektowania materacy piankowych i hybrydowych, oferując użytkownikom nowy standard komfortu i wygody podczas snu. Cyrkulacja powietrza zapewniona przez tę innowacyjną technologię eliminuje potencjalne problemy z gorącem i wilgocią podczas wypoczynku, tworząc idealne warunki do regeneracyjnego i zdrowego snu. Materace wyposażone w technologię Airforce stanowią doskonałe połączenie wygody, odpowiedniego wsparcia ciała oraz wysokiej jakości materiałów, które przyczyniają się do poprawy jakości życia i komfortu snu użytkowników. SleepMed podnosi poprzeczkę w branży materaców, dostarczając swoim klientom produkty, spełniające najwyższe standardy.

wyrób medycznySleepMed Hybrid Premium, SleepMed Hybrid Supreme, SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.