Masz w planach wymianę swojego aktualnego materaca na nowy, jednak nieco przerasta Cię ilość możliwości dostępnych na rynku? Nic się nie martw – mamy dla Ciebie propozycję idealną, która trafi w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Mowa tutaj o Hilding Bora, który zalicza się go grupy stosunkowo nowych produktów – materacy naturalnych. Dlaczego warto zainwestować właśnie w ten model? 

Zalety materacy naturalnych

Materace naturalne pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno, jednak już zdążyły zebrać całkiem spore grono zwolenników, które powiększa się z miesiąca na miesiąc. Nic dziwnego, ponieważ tego typu modele posiadają wiele dobroczynnych dla zdrowia właściwości. Na początek warto wspomnieć, że wykorzystane do produkcji surowce zostały pozyskane w sposób zrównoważony, dzięki czemu są przyjazne środowisku. Co więcej, zastosowane we wnętrzu pianki zostały nasączone naturalnymi olejkami, zastępującymi sztuczne związki chemiczne, nie wywołując niepożądanych reakcji alergicznych. Przekłada się to również na fakt, że powierzchnia materaca wykazuje działanie antybakteryjne, antyalergiczne i przeciwbólowe.

Hilding Bora – dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać Hilding Bora? Dowiedz się, jakie zalety posiadają materace naturalne!Jednym z innowacyjnych modeli, zaliczanych do grupy materacy naturalnych, jest Hilding Bora, wyróżniający się wieloma innowacyjnymi cechami, które wynikają z wysokiej jakości komponentów wykorzystanych do budowy. Jego wnętrze zostało skonstruowane na bazie 3 pianek, posiadających różnorodne właściwości. Wierzchnią warstwę stanowi termoelastyczna pianka ViscoBio nasączona olejkiem rycynowym, doskonale reagująca na ciepło ciała użytkownika, przez co zapewnia dogłębną regenerację mięśni, a także poprawę krążenia. W środku zastosowano wysokoelastyczną piankę HR Bio nasączoną olejkiem sojowym, która dzięki otwartokomórkowej strukturze zdecydowanie redukuje nacisk punktowy, a także poprawia obieg powietrza wewnątrz wykładu. Z kolei podstawę Hilding Bora stanowi twarda pianka FlexiFoam Bio, która została wyprofilowana w 7 zróżnicowanych stref twardości, odpowiadających poszczególnym partiom ciała. Warto również wspomnieć, że całość ubrano w naturalny pokrowiec Linen wykonany z lnu i bawełny organicznej, dzięki czemu doskonale absorbuje wilgoć oraz przepuszcza powietrze.

Dla kogo sprawdzi się Hilding Bora? 

Materac naturalny Hilding Bora sprawdzi się praktycznie w każdej sypialni, jednakże ze względu na stopień twardości zalecany jest przede wszystkim osobom ważącym od 80 do 100 kg. Model ten docenią także alergicy, ponieważ dzięki wykorzystaniu naturalnych komponentów i doskonałej wentylacji, ograniczającej namnażanie się szkodliwych mikroorganizmów do minimum, nie wywołuje on nieprzyjemnych reakcji alergicznych. Co więcej, Hilding Bora okaże się dobrym rozwiązaniem także dla osób prowadzących na co dzień aktywny tryb oraz uprawiających sport. Dlaczego? Elastyczna i sprężysta powierzchnia bardzo dobrze podtrzymuje ciało w odpowiedniej pozycji, co ułatwia efektywną regenerację całego organizmu, a także rozluźnienie mięśni. Wyjątkowe właściwości tego produktu docenią również pary – nawet te o dużej różnicy w wadze.

Nie ma wątpliwości, że materace naturalne zasługują na szczególną uwagę. Wysoka jakość komponentów połączona z naturalnymi rozwiązaniami spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Materac Bora, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/