Przyszedł czas na zakupy? Wybierz wysokiej jakości materace ekologiczne i postaw na rozwiązania przyjazne środowisku, które jednocześnie są w stanie zatroszczyć się o Twój zdrowy i spokojny sen!

Dlaczego warto?

Świadomość tego, jak ważna jest dbałość o środowisko naturalne cały czas rośnie. Dlatego też, między innymi, aby zmniejszyć ślad środowiskowy i wyjść naprzeciw potrzebom osób, żyjących w myśl zasad eko powstały takie produkty jak właśnie Hilding Gejzer. Jest to model, który został stworzony z materiałów, które nadają się do recyklingu, dzięki czemu stawiając na niego przyczyniamy się do zmniejszenia „góry śmieci”. Jednocześnie jest on w stanie w odpowiedni sposób podpierać nasze ciało, a to za sprawą sprężyn, w które został zaopatrzony. Koniecznie należy wspomnieć, że elementy wypełnienia nie dotykają się bezpośrednio ze sobą, ponieważ zostały umieszczone w osobnych woreczkach flizelinowych. Dlatego też, nie tylko w sposób indywidualny reagują one na nacisk, lecz również są bardzo trwałe. Jeśli odpowiednio będziemy dbać o nasz nowy materac bez wątpienia będzie nam służyć przez wiele lat, co również jest kluczowe, jeśli chodzi o dbałość o nasze środowisko.

Co pozwala nam spokojnie przespać noc?

Hilding Gejzer - materace ekologiczne sposobem na spokojny sen alergikaOczywiście sprężyny są bardzo istotne – stanowią one swojego rodzaju trzon całego modelu. Jednak koniecznie należy też wspomnieć, że całość została wzbogacona o wysokiej jakości pianki. Znajdziemy tutaj między innymi starannie opracowaną piankę HR, a konkretnie Eco HighResilience Support. Oczywiście nadaje ona całości odpowiednią twardość, lecz również ważna jest otwarta struktura komórkowa. Gwarantuje przez to świetną wentylację całego modelu a co za tym idzie również wspomaga nas w utrzymaniu higieny. Pamiętajmy, że drobnoustroje, które pojawiają się w naszych łóżkach mogą powodować szereg dolegliwości, takich jak katar, kaszel, świszczący oddech czy też na przykład wysypki skórne, dlatego nie warto, jest ryzykować. Drugą kwestią, o której musimy wspomnieć jest Purem FlexiFoam. Posiada ona wyższą elastyczność, dzięki czemu bez wątpienia będzie utrzymywać nasze ciało w prawidłowej pozycji przez całą noc.

Materac dwustronny – co to znaczy?

Koniecznie należy wspomnieć, że wskazany model jest dwustronny. I nie oznacza to tylko tego, że możemy spać zarówno na jednej, jak i drugiej stronie. Bardzo istotne jest to, że wystarczy go odwrócić, aby móc skorzystać z innej twardości. Pamiętajmy, że dobrze dobrana twardość ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o nasz komfort snu. Jednocześnie, koniecznie należy podkreślić, że przecież nasze potrzeby, jeśli chodzi o siłę podparcia mogą się zmieniać, dlatego też taki dwustronny model to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Materac ekologiczny idealnie może nadać się dla prawie każdego. Dlatego, według nas, nie ma się co zastanawiać, tylko warto jest postawić na wysokiej jakości rozwiązania.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/