Szukasz materaca, który będziesz mógł dopasować do swoich indywidualnych potrzeb? Postaw na Fit.4.Sleep H2/H3. Za jego sprawą nie tylko możemy wybrać odpowiednią dla nas siłę podparcia, lecz także dostosujemy go do panujących temperatur! Zastanawiasz się w jaki sposób.

Dwustronny materac wysokiej jakości!

Materac FIT.4.Sleep H2/H3 świetnie sprawdzi się zarówno dla osób, które wolą twardsze podparcie, lecz sprostają wymaganiom także zwolenników bardziej miękkich modeli. To wszystko zawdzięczamy wysokiej jakości piance wysokoelastycznej Kaltschaum, która zastosowana została w dwóch różnych wariantach, dzięki czemu łatwiej jest dopasować nam powierzchnię na której śpimy do naszych aktualnych potrzeb. Warto jest również dodać, że zastosowanie pianki wysokoelastycznej niesie ze sobą szereg pozytywnych właściwości. Przede wszystkim utrzymuje ciało w odpowiedniej pozycji, za sprawą czego możemy się naprawdę zregenerować bez obaw, że rano pojawią się doskwierające nam dolegliwości bólowe. Wskazane wypełnienie jest także bardzo trwałe, przy prawidłowym korzystaniu nie odkształca się, co daje nam gwarancję, że będziemy mogli długo cieszyć się wyrobem.

Materac o czterech powierzchniach

Materac o dwóch twardościach - Fit.4.Sleep H2/H3Jak już zostało wspomniane materac nie tylko daje nam szansę dostosowania siły podparcia do naszych aktualnych potrzeb. Wybierając dany produkt mamy opcję wybrać jedną z czterech powierzchni do snu. Oczywiście swobodnie możemy modyfikować twardość i do tego wystarczy jedynie zmienić stronę. Jednak pewne możliwości daje nam również pokrowiec. Jakie? Pokrowiec Easy Fresh należy do modeli typu lato/zima. Biała część, która wykazuje właściwości antyalergiczne i została w specjalny sposób zaimpregnowana – w przyjemny sposób chłodzi. Jednak po wyborze szarej będziemy korzystać ze specjalnej membrany, za sprawą której w skuteczny sposób zatrzymuje ona ciepło.

Dla kogo materac?

Materace Fit.4.Sleep to bez wątpienia rozwiązanie bardzo uniwersalne! Świetnie sprawdzi się dla osób, które poszukują produktów dopasowujących do ich aktualnych, lecz jednocześnie często zmiennych potrzeb. Wskazany model poleca się między innymi dla osób, które muszą zmagać się z dużymi wahaniami wagi, lecz również przykładowo dla kobiet w ciąży, które mogą mieć inne oczekiwania, jeśli chodzi o komfortowe podparcie. Świetnie nada się również dla alergików. Co ważne, postawić można na niego niezależnie od tego, jaki stelaż mamy: nadaje się zarówno do regulowanych, tradycyjnych podstaw, skrzyniowych czy też wyprodukowanych z listew.

Jesteśmy przekonani, że wysokiej jakości materace spełnią wszystkie Twoje oczekiwania pod względem porządnego podparcia i zapewnią komfortowo przespaną noc.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/