Spora część osób narzeka na życie singla, ale dzisiaj przychodzimy do Was z jednym ogromnym plusem związanym z przestojem w związkach. Mamy tutaj na myśli oczywiście fakt, iż masz w takiej sytuacji całkowicie wolną rękę w kwestii wyboru czegokolwiek. Tylko od Ciebie zależy co ugotujesz dziś na obiad, na jaki kolor pomalujesz ściany oraz jaki materac wybierzesz!

Nietuzinkowa propozycja dla każdego

Jak dobrze wiadomo, wybór materaca zależy w dużej mierze od wagi użytkownika, ale również od wzrostu i osobistych preferencji. Wybór podłoża do spania w pojedynkę to nie lada wyzwanie, ale sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy trzeba zważać na potrzeby swojego partnera. Bycie singlem daje Ci nieograniczone możliwości – możesz przebierać wśród ogromnej ilości dostępnych modeli i wybierać te, które najbardziej Ci odpowiadają. Pierwszym kandydatem jest Hilding Rock&Roll – materac, który wyróżnia się przede wszystkim dwoma nietuzinkowymi kolorami wkładu. Obie strony to pianka wysokoelastyczna o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Po jednej stronie wypełnienia znajduje się materiał o średniej twardości, natomiast testując drugą stronę można sprawdzić, czy twarde podłoże jest odpowiednie. Takie rozwiązanie daje sporo możliwości wyboru, a regularna zmiana stron wyrobu znacznie zwiększa czas jego eksploatacji.

Ciepło zimą, chłodno latem… – to możliwe!

Materace dla singla - wybór należy tylko do Ciebie!Świadomość na temat tego, jak ważny jest zdrowy i komfortowy sen wciąż rośnie. Właśnie z tego względu coraz większa część osób zaczęła się zastanawiać nad wymianą swojego dotychczasowego podłoża i rozglądać się za nowym, lepszym materacem o ciekawych właściwościach. Do tej grupy zdecydowanie należy Hilding Conga, w którym zastosowano rozwiązanie w postaci połączonych ze sobą pianek FloFom i Visco. Oba te materiały są niesamowicie czułe na temperaturę i zapewniają rozluźnienie w okolicy karku i barków, które jest szczególnie potrzebne w dobie pracy i nauki zdalnej. Dodatkowym plusem pianki FloFom są jej rzadko spotykane właściwości chłodzące, które zdecydowanie podnoszą komfort snu latem – w końcu chyba każdy marzy o tym, aby w upalną noc położyć się na materacu, który poprawi przyjemność ze snu w letnią noc. Pianka Visco to z kolei ten materiał, który świetnie utrzymuje temperaturę ciała i nie pozwala na jego wychłodzenie podczas zimowych miesięcy.

Propozycja dla fanów materaców sprężynowych

Zarówno jedna, jak i druga powyższa propozycja to materace piankowe. Fakt faktem, zupełnie się od siebie różnią, ale ich wypełnienie ma ze sobą wiele wspólnego. Sporo osób jednak wciąż gustuje w materacach sprężynowych – nie jest to absolutnie nic dziwnego, ponieważ takie rozwiązanie wiąże się z szeregiem zalet. Hilding Cha-Cha to model, którego bazę stanowią indywidualnie pracujące sprężyny kieszeniowe, natomiast reszta wkładu to w dużej mierze pianka Velvet Touch. To właśnie ten materiał zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa i sprawia, że produkt jest odporny na odkształcenia.

Odpowiednie materace dla singla to coś, co czysto teoretycznie można wybrać bardzo szybko. Należy jednak pamiętać o tym, że bez względu na okoliczności trzeba dopasowywać wyrób do swojej wagi, a także do indywidualnych preferencji – w końcu to Twój sen jest tutaj najważniejszy!