Materace termoelastyczne to nowoczesne modele piankowe, które sprawdzają się perfekcyjnie w każdej sypialni. Reagowanie na temperaturę ciała oraz na wagę użytkownika to coś, co sprawia, że podłoża o snu tego typu są niesamowicie wygodne i trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Głęboki sen w komfortowych warunkach

Szukasz materaca, który na pewno spełni wszystkie Twoje wymagania? Dla marki SleepMed nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystkie ich produkty są wyróżnione statusem wyrobu medycznego w klasie I – oznacza to, iż posiadają właściwości zdrowotne (między innymi przeciwodleżynowe) potwierdzone licznymi testami i badaniami. Użytkownicy o specjalnych wymaganiach z pewnością docenią model SleepMed Comfort, który przynosi ulgę w bólu pleców i neutralizuje objawy innych, nieprzyjemnych dolegliwości. Jest oczywiście zbudowany na bazie pianki termoelastycznej, która w dużej mierze odpowiada za jego niespotykaną wygodę. Pianka wysokoelastyczna to z kolei materiał, który w połączeniu z bazą tworzy wspaniały produkt. Jest bardzo sprężysty i wytrzymały, a jednocześnie wyróżnia się odpornością na odkształcenia. Wyrób jest objęty aż piętnastoletnią gwarancją, dzięki której będzie można się nim cieszyć przez długie lata.

Flagowy produkt marki Hilding

Materace termoelastyczne - poznaj ich zalety!Każdy, kto poszukuje idealnego materaca prawdopodobnie nie raz trafił na produkty tworzone przez markę Hilding. Nie powinien więc zaskakiwać fakt, iż jest to producent, który tworzy również materace termoelastyczne. Hilding Rumba to produkt, w którym wykorzystano innowacyjną piankę Visco – ten materiał reaguje na temperaturę ciała użytkownika i pozwala zagłębić się w materac do tego stopnia, aby czuć otulenie i optymalną miękkość. Nie należy jednak mylić tego uczucia z nieprzyjemnym zapadaniem się! Kręgosłup mimo wszystko jest dobrze podparty, a dzięki wykorzystaniu siedmiu stref twardości każda część ciała jest podpierana indywidualnie, proporcjonalnie do wywieranych nacisków. Bazę materaca stanowi z kolei pianka Velvet Touch, która została stworzona specjalnie na potrzeby cenionej marki. Jest niezwykle sprężysta i miękka w dotyku, a specjalne nacięcia i profilowania utworzone w jej wnętrzu zapewniają idealną wentylację wkładu.

Ciesz się doskonale dobranym produktem przez długie lata

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wymiana materaca jest czymś, co raczej jest możliwie jak najbardziej odkładane w czasie. Zawsze znajdą się inne, ważniejsze wydatki, które nieco krzyżują plany na drodze do zdrowego i komfortowego snu. W takiej sytuacji warto wybrać produkt, który bez dwóch zdań wytrzyma naprawdę bardzo długo i uchroni od konieczności wymieniania podłoża za kolejne kilka lat. CUREM .REG wyróżnia się tym, że jest objęty aż dwudziestoletnią gwarancją, która dotyczy odkształceń i nieprawidłowej pracy materaca. W tak dobrą jakość i niespotykane materiały zdecydowanie warto zainwestować. Jeśli nie ufasz opiniom w Internecie, zaufaj ekspertom! Model ten otrzymał certyfikat jakości AEH, który potwierdza, że spełnia rygorystyczne wymogi dotyczące ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Postaw na swój własny komfort i kup materac termoelastyczny. To obecnie jedne z najnowocześniejszych i najbardziej uniwersalnych produktów na rynku, które sprawdzają się w każdej sypialni.