Sen jest niezwykle ważny dla każdego z nas. Pozwala na odpowiednie wypoczęcie organizmu, prawidłową regenerację mięśni czy umysłu. Dlatego, gdy na łóżku śpi para warto zadbać o komfort zarówno jednej strony, jak i drugiej. W jaki sposób to zrobić? Najlepiej poprzez inwestycję w materac dla par od Hilding Anders!

Czym jest materac dla par?

Posiadanie drugiej osoby, to jedno z najwspanialszych uczuć. Spędzanie razem każdej wolnej chwili czy zasypianie w swoich ramionach w znaczący sposób pogłębia więź emocjonalną, jednak czy aby na pewno zawsze jest nam wygodnie? Okazuje się, że nie każdy materac może prawidłowo spełniać funkcję produktu dla par. Bóle kręgosłupa czy szyi oraz niewysypianie się o pierwsze oznaki, że materac nie jest prawidłowo dopasowany do obu partnerów. Na co zatem powinno zwraca się uwagę?

  • na szerokość – materac dla par powinien mieć minimum 140 cm szerokości, czyli po 70 cm dla każdą osobę,
  • na elastyczność punktową – ważne jest, aby materac prawidłowo uginał się tylko w miejscu nacisku,
  • na tłumieniu ruchów – po dobrym materacu nie powinny roznosić się żadne drgania, które mogłyby obudzić partnera,
  • na twardość – dobiera się ją na podstawie podobieństw w wadze oraz wzroście obu partnerów.

Materace dla par z oferty Sleeping HouseA co w przypadku, gdy między partnerami występuje znacząca różnica wzrostu czy wagi? Najlepiej wtedy zainwestować w dwa materace – każdy odpowiednio dostosowany do potrzeb swojego właściciela. Wtedy mamy pewność, że kręgosłup będzie prawidłowo podpierany i rano nie obudzimy się z bólem pleców. Jest to zdecydowanie droższa opcja, ponieważ wymaga zakupu dwóch materacy, które dodatkowo muszą idealnie pasować do stelaża, aby nie powstawały szczeliny oraz mieć równą wysokość.

Sleeping House jako dystrybutor materacy dla par o Hilding

W trosce o prawidłowy sen kochających się ludzi firma Sleeping House urozmaiciła swoją ofertę o materace dla par produkowane przez Hilding. Do nich należą materace sprężynowe – Hilding Fandango, Hilding Flamenco i Hilding Lambada, które różnią się między sobą średnicą sprężyn, a tym samym i ich ilością na metr kwadratowy. Znaleźć je można w sklepie internetowym sleepinghouse.pl, gdzie w przejrzysty, łatwy oraz szybki sposób można prośba wybrane modele oraz dokonać ich zakupu. Wybrane materace Hilding wysyłane są nawet w ciągu jednego dnia, a ich transport jest całkowicie pozbawiony opłat. Sleeping House oferuje tylko produkty najwyższej jakości, dzięki którym każdy w komfortowych warunkach może się prawidłowo wyspać, a dodatkowo oferuje pomoc wykwalifikowanych konsultantów, z którymi rozmawiać można za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie, telefonu komórkowego lub maila.

Wiele osób preferuje sen ze swoim partnerem, nie potrafią zasnąć sami. Jednak co zrobić, by obojgu partnerom było wygodnie? Nie można zapomnieć o wymianie materaca, który dostosowany musi być do już nie do jednej, a do dwóch osób. Sleeping House pomoże w wyborze materaca, oferując najlepszej jakości materace od Hilding Anders.