Człowiek średnio przesypia osiem godzin dziennie, co przekłada się aż na ⅓ naszego życia. Dzięki temu mamy siły, by działać kolejnego dnia, ponieważ zarówno ciało, jak i umysł są zregenerowane. Jednak aby dobrze spać, warto mieć w łóżku odpowiedni materac, który będzie podpierał nasz kręgosłup oraz go stabilizował. A co w przypadku, gdy śpimy na kanapie?

Materace Hilding stworzone zostały, aby zapewnić nam wygodne podłoże do snu – umożliwić mięśniom regenerację i zapewniać optymalne wsparcie dla kręgosłupa. Jednak aby móc spać na materacu, musimy mieć miejsce na łóżko. Nie w każdym domu dostępna jest sypialnia z dużym łóżkiem, w związku z czym część społeczeństwa musi zadowolić się rozkładaną kanapą. Jednak czy jest ona w stanie zapewnić nam zdrowy sen? Nie do końca, ponieważ wkład kanapy jest zazwyczaj twardy – z założenia służy przecież do podpierania w pozycji siedzącej. Mebel ten nie zawsze przystosowany jest do spania, nie tylko z uwagi na twardość, ale także elastyczność podłoża czy jego higieniczność. Śpiąc na kanapie często możemy nabawić się bólu pleców, które w późniejszym czasie mogą skutkować wadami postawy, a być może nawet i schorzeniami kręgosłupa. Aby temu zapobiec, nie zmniejszając przestrzeni mieszkalnej łóżkiem, zdecydować się można na zakup materaca nawierzchniowego Hilding. Produkty tego typu są specjalnie dedykowane osobom śpiącym na kanapie, ponieważ:Materace nawierzchniowe Hilding dostępne na panmaterac.pl

  • składają się z kilkucentymetrowego wkładu, który kładziemy na wersalce lub kanapie,
  • zmniejszają lub zwiększają twardość podłoża, na którym śpimy,
  • wyrównują podłoże wersalki,
  • poprawiają jakość, komfort oraz efektywność snu,
  • zwiększają elastyczność, sprężystość oraz higieniczność podłoża,
  • zapobiegają bólom pleców oraz kończyn.

Dodatkowo materac nawierzchniowy można również stosować w celu ochrony materaca głównego lub w celu poprawy twardości.

Materace Hilding w ofercie Pan Materac

Jednym z dystrybutorów materacy Hilding jest firma Pan Materac. Istnieje ona na rynku od końca 2009 roku i cały czas prężnie się rozwija. Na ten moment Pan Materac dysponuje wieloma salonami stacjonarnymi o tej samej nazwie w miastach takich jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk. Ponadto Pan Materac działa również w internecie poprzez sklep internetowy panmaterac.pl. Znajdziemy tam wszystkie modele materacy nawierzchniowych Hilding – Hilding Alt, Hilding Bass czy Hilding Tenor. Każdy materac Hilding posiada wkład z innej pianki, dzięki czemu w zależności od naszych potrzeb – wagi, aktywności fizycznej czy stanu zdrowia – możemy odpowiednio dopasować go do swoich potrzeb.

Materac nawierzchniowy jest świetnym rozwiązaniem w przypadku małych domów lub mieszkań, w których nie możemy pozwolić sobie na większe łóżko z materacem. W ten sposób z łatwością możemy dostosować wersalkę do roli, jaką pełni w nocy.