Na współczesnym rynku mamy dostęp do różnych produktów do spania. Każdy z nich wyróżnia się innymi właściwościami i cechami, przez co często nie wiemy, który najlepiej sprawdzi się w naszej sypialni. Warto zatem zapoznać się z największymi zaletami podłoży do spania od Fit.4.Sleep i dowiedzieć się, dlaczego warto  nie zainwestować! 

Materace Fit.4.Sleep – produkty antyalergiczne

Przy produkcji każdego modelu od Fit.4.Sleep, takich jak wąskie materace 80×200 cm czy szeroki – 180×200 cm wykorzystano materiały nie nasilające alergii, za to skutecznie hamujące rozwój wszelkich szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Oprócz tego wyróżniają się optymalną wentylację, które dodatkowo odpowiada za odprowadzanie nadmiaru wilgoci i zapewnieniu higienicznego środowiska do snu.

Materace Fit.4.Sleep – zróżnicowane wypełnienie

Materace Fit.4.Sleep - poznaj ich 5 największych zalet!Wnętrze produktów do spania od Fit.4.Sleep można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym z nich jest pianka wysokoelastyczna, która wyróżnia się zwiększoną sprężystością, wytrzymałością, a także odpornością na odkształcenia. Drugim natomiast – sprężyny kieszeniowe, czyli takie, które zostały umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych, przez co zapewniają wysoką elastyczność punktową i redukcję drgań.

Materace Fit.4.Sleep – optymalne wsparcie sylwetki użytkownika

Zarówno materace 90×200, jak i 180×200 cm gwarantują optymalne wsparcie sylwetki użytkownika. Jest to możliwe poprzez unikalne wypełnienie oraz zastosowanie siedmiu stref twardości. Dzięki nim podłoże odpowiednio dopasowuje się do sylwetki użytkownika, tym samym gwarantując wsparcie dla kręgosłupa.

Materace Fit.4.Sleep – możliwość zmiany twardości

Niezależnie od wypełnienia, materace Fit.4.Sleep oferują swojemu użytkownikowi możliwość regulowania twardości. Jest to możliwe poprzez wykorzystanie z dwóch stron wypełnianie o zróżnicowanym stopniu twardości – H2/H3 i H3/H4. W ten sposób każdy z nas może dopasować twardość do aktualnych potrzeb bez konieczności kupowania nowego produktu!

Materace Fit.4.Sleep – komfortowy pokrowiec

Materace Fit.4.Sleep zostały wyposażone w niepokonany powiece EasyRefresh typu lato/zima. Dzięki temu uniemożliwiaj przegrzewania organizmu użytkownika latem i wychłodzenie zimą. Wykonano go z antyalergicznego, specjalnie impregnowanego materiału, który znacząco ogranicza rozwój pleśni. Warto również zaznaczyć, że posiada zamek, dzięki czemu możemy go z łatwością ściągnąć i wyprać w domowej pralce.

Na sen przeznaczamy średnio ⅓ swojego życia, zatem warto postawić na podłoża do spania, które zagwarantują nam spokojny wypoczynek. Zaliczają się do nich modele z oferty Fit.4.Sleep, dlatego już dziś warto dowiedzieć się, które sprawdzą się w naszej sypialni!

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!