Mówi się, że dobry materac gwarantuje spokojny sen – to całkowita prawda, jednak warto zaznaczyć, że powinien on odznaczać się wysoką jakością i odpowiednią długością. Jest to ważne, jeśli chcemy zadbać o właściwy rozwój organizmu i móc prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia. Zasada ta dotyczy nie tylko dorosłych, ale również naszych dzieci w nastoletnim wieku. 

Materace SleepMed a potrzeby nastolatków

Szacuje się, że nastolatkowie do prawidłowego rozwijania się oraz funkcjonowania potrzebują 7-9 godzin snu. Jest to ważne, gdyż zdrowy wypoczynek przekłada się na:

  • możliwość skupienia się na lekcjach,
  • ułatwia zapamiętywanie informacji,
  • zwiększa odporność,
  • przyspiesza metabolizm.

Co więcej, intensywny wzrost oraz siedzący tryb życia często powodują bóle kręgosłupa u nastolatków. Z uwagi na to, warto zainwestować w odpowiednie podłoże do spania, takie jak materace SleepMed i zagwarantować regenerujący wypoczynek swojemu dziecku.

Dlaczego materace SleepMed są najlepszym rozwiązaniem do sypialni nastolatków? 

Czy materace SleepMed sprawdzą się w sypialni nastolatków? Sprawdź!Decydując się na materac od SleepMed, stawiamy na wysokiej jakości produkty, które na tle innych wyróżniają się statusem wyrobu medycznego. W połączeniu z unikalną budową oferują nastolatkom:

  • prawidłową regenerację mięśni,
  • idealne dopasowanie się do fizjologicznego kształtu ciała,
  • wyeliminowanie ryzyka powstawania wad postawy.

Co więcej, materace SleepMed wykorzystują technologię Airforce, która gwarantuje maksymalny obieg powietrza, zapewniając higieniczne i antyalergiczne warunki do snu. Oferują także możliwość regulowania twardości, w zależności od ułożenia maty kokosowej i odpinanego topu. Pozwala to dopasować twardość do aktualnych potrzeb nastolatka.

Zdrowy sen nastolatka – rozważ ergonomiczną poduszkę SleepMed

Zdrowy sen, czyli taki po którym budzimy się pełni energii i wypoczęci umożliwiają nam przede wszystkim materace SleepMed. Jednak, na drugim miejscu znajduje się inny element wyposażenia łóżka – poduszka. W ofercie SleepMed znajdziemy ergonomiczne modele, które dostępne są w różnych wariantach, przez co nie tylko dopasujemy je do swoich potrzeb, ale także preferowanej pozycji do snu! Jednak, w jaki sposób poduszka wpływa na zdrowy sen? W dużej mierze umożliwia prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, a także stabilizuje barki oraz głowę. Dzięki temu nie budzimy się ze sztywnym karkiem lub spiętymi mięśniami. Co więcej, poduszki SleepMed wyróżniają się wysokim stopniem oddychalności, antyalergicznością oraz pokrowcem, który można zdjąć i wyprać.

Materac to niezwykle ważny element wyposażenia sypialni nastolatków. Wspomaga ich rozwój  oraz dba o prawidłową pozycję w czasie snu. Zatem warto postawić na innowacyjne materace SleepMed, które na rynku wyróżniają się licznymi cechami oraz właściwościami!

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/