Wyspany człowiek = szczęśliwy człowiek

O ile życie staje się piękniejsze, gdy budzisz się rano maksymalnie zrelaksowany i bez obolałych mięśni? Odpowiednia (czyli od 7 do 9 godzin w przypadku osób dorosłych) liczba godzin snu ma dobroczynne działanie na Twoje zdrowie i wygląd. Po wyspaniu się od razu będziesz wyglądać młodziej, świeżej, po prostu – szczęśliwiej! Aby tak się stało, potrzebujesz nie tylko ciszy czy pachnących świeczek. Postaw na porządny materac, który posłuży Ci przez wiele nocy!

Materac Fandango marki Hilding – hiszpańskie rytmy utulające do snu

Hilding Fandango - mocne wsparcieMaterac sprężynowy kieszeniowy Fandango marki Hilding to prawdziwy mistrz w klasie prozdrowotnych materacy. Jest idealnym wsparciem dla osób borykających się z szeroko rozumianymi wadami postawy, a także chroni przed ich powstawaniem. Przynosi komfort i ulgę zwłaszcza w przypadku problemów z kręgosłupem. Materac cechuje się wysoką elastycznością, dlatego wybiorą go osoby o większej masie ciała lub lubiące spać na twardej powierzchni. Wkład zbudowany na bazie sprężyny kieszeniowej – każda sprężyna ma swoją kieszonkę i działa niezależnie od reszty. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą elastyczność punktową. Materac przystosuje się do naturalnej anatomii ciała, nie wymusza na nim zmiany pozycji. To gwarancja wsparcia bez względu na wagę czy wiek. Dodatkowo mięśnie odpoczywają i regenerują się. Poczujesz to zwłaszcza, gdy obudzisz się rano bez spięcia! Materac Fandango posiada również warstwę filcu oraz kokosu, którego włókna łączy wewnątrz lateks. Takie rozwiązanie jeszcze bardziej zwiększa poziom twardości i sprężystości. Prezentowany materac przeszedł wiele restrykcyjnych testów oraz badań, tym samym uzyskując status wyrobu medycznego w klasie I.

Chcemy, byś był zadowolony nie tylko z produktu, ale z całego procesu zamówienia. Dlatego w zestawie z materacem otrzymujesz pokrowiec Medi-Cover. To antyalergiczny pokrowiec, który niweluje powstawanie niebezpiecznych pleśni oraz roztoczy na długi czas.

Materace sprężynowe kieszeniowe – komfort spania dla każdego użytkownika

Prezentujemy szeroką ofertę materacy sprężynowych kieszeniowych, które są nowoczesnym i jednocześnie praktycznym rozwiązaniem do każdego domu. Mechanizm działania polega na tym, że każda sprężynka umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu reaguje indywidualnie na ciężar ciała, dopasowując się do anatomii każdego użytkownika. Tym sposobem nie budzisz swojego partnera, gdy obracasz się na drugi bok w środku nocy i na odwrót. Tylko pamiętajcie o osobnej kołdrze, jeśli macie z tym problem! Im więcej sprężynek, tym dokładniejsza reakcja na kształt i ciężar ciała. Ponadto materace sprężynowe kieszeniowe są optymalnie twarde, więc i korzystne dla stanu Twojego kręgosłupa. Bo o zdrowie najlepiej zadbać profilaktycznie!

Dlaczego warto wybrać materac sprężynowy kieszeniowy Fandango?

  • Materac jest wysoce elastyczny. Będzie pasować osobom z większą wagą, seniorom, a ze względu na swoją twardość – także w przypadku problemów z kręgosłupem.
  • Sprężynki znajdują się w osobnych kieszonkach, więc pracują niezależnie od siebie. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie zaśnięcie nawet w towarzystwie wiercącego partnera czy bawiącego się w łóżku zwierzaka.
  • Dodatkowe warstwy filcu oraz kokosu podnoszą poziom twardości materaca. Zawsze wolałeś spać na miękkim? Zmienisz zdanie, gdy po jednej nocy na tym materacu obudzisz się wypoczęty i rozluźniony jak nigdy dotąd!
  • Materac jest trwały, nie niszczy się w praniu, dlatego będziesz go użytkować przez długi czas.
  • Produkt posiada status wyrobu medycznego w klasie I, ponieważ za pomocą badań udowodniono jego pozytywny wpływ na profilaktykę wad postawy.

Masz więcej pytań odnośnie materaca sprężynowego kieszeniowego Fandango? Napisz lub zadzwoń do nas!