Kto rano wstaje…

…ten robi to niepotrzebnie. Sen ma zbawienny wpływ na Twoje zdrowie, kondycję psychiczną oraz urodę. Dlatego śpij najwięcej, ile możesz! A jeśli z różnych względów nie możesz pozwolić sobie na 9-godzinne spanie, zadbaj chociaż o wysoką jakość snu. W jaki sposób? Zacznij od podstaw, czyli od właściwego materaca. Zobaczysz, że poczujesz różnicę w trakcie wstawania już po pierwszej nocy. Kawa nie będzie Ci już potrzebna!

Materac Pasodoble marki Hilding – Twój partner w turnieju o lepszy sen

Hilding Pasodoble - podwyższona twardośćMaterac sprężynowy kieszeniowy Pasodoble marki Hilding cechuje się właściwościami prozdrowotnymi. Został stworzony z myślą o osobach borykających się z bólami kręgosłupa, osobach starszych czy o tych z większą wagą. Jest idealnym wyborem, jeśli zależy Ci na profilaktyce wad postawy. Lepiej zapobiegać, niż leczyć – nawet za pomocą odpowiedniego materaca! Jego budowa oparta na zwiększonej twardości zapewnia solidne wsparcie każdej części ciała. Po jednej stronie wkładu znajduje się warstwa maty kokosowej, która podnosi poziom elastyczności i sprężystości. Po drugiej stronie natomiast wykorzystano Sizal – naturalne włókno z agawy. Takie rozwiązanie dodaje stabilizacji ciału, przez co nie zapada się w materac, a naturalne na nim układa. Lubisz spać na podłodze? Zamień ją na przyjemniejszy materac Pasodoble, który równie dobrze wpłynie na Twoje zdrowie. Dzięki restrykcyjnym badaniom i testom materac uzyskał status wyrobu medycznego.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego w zestawie z materacem otrzymujesz pokrowiec. Do wyboru masz elastyczny pokrowiec Tencel lub Velvet, które wyróżniają się antyalergicznymi i antybakteryjnymi właściwościami.

Materace sprężynowe kieszeniowe – innowacyjna technologia ułatwiająca wspólne zasypianie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz rozmaite materace sprężynowe kieszeniowe, które z pewnością sprawdzą się w Twojej sypialni. Materace z tej kategorii charakteryzują się bowiem uniwersalną metodą działania polegającą na tym, że że każda sprężynka znajduje się w osobnej kieszonce (stąd nazwa). To sprawia, że pracuje indywidualnie i niezależnie od drugiej sprężyny, zapewniając idealne dopasowane do każdej sylwetki bez względu na wagę czy wzrost. Im więcej sprężynek, tym dokładniejsza reakcja na kształt i ciężar ciała. Materace sprężynowe kieszeniowe ułatwiają wspólne zasypianie, więc nie będziesz się budzić za każdym razem, gdy partner przewróci się na drugą stronę. Ponadto materace cechują się wyważonym poziomem twardości, dlatego będą świetną opcją na codzienne dbanie o zdrowie swojego kręgosłupa. Prosto i naturalnie!

Dlaczego warto wybrać materac sprężynowy kieszeniowy Pasodoble?

  • Materac wyróżnia się optymalną twardością. Skorzystają z niego miłośnicy spania na twardym podłożu, osoby borykające się z nadwagą czy z problemami kręgosłupa, jak również seniorzy ceniący komfort spania.
  • Sprężynki znajdują się w osobnych kieszonkach, więc pracują niezależnie od siebie. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie do anatomii każdego człowieka oraz ułatwia zaśnięcie obok partnera.
  • Warstwa maty kokosowej zdecydowanie podnosi poziom elastyczności i sprężystości. To materac dopasowuje się do Ciebie, a nie Ty do materaca!
  • Warstwa z sizalu, naturalnego włókna z agawy, podnosi stabilizację ciała podczas leżenia.
  • Produkt posiada status wyrobu medycznego, ponieważ za pomocą badań udowodniono jego pozytywny wpływ na profilaktykę wad postawy.

Masz więcej pytań odnośnie materaca sprężynowego kieszeniowego Pasodoble marki Hilding? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!