Diabeł tkwi w szczegółach

Duże łóżko – jest. Świeża, pachnąca pościel z satyny – jest. Miękka poduszka dopasowana do kształtu głowy – również jest. Na listę zakupów wpisz jeszcze odpowiednio dobrany materac! Ten element Twojego posłania ma ogromne znaczenie w kwestii wysypiania się. Dobry materac pozwala zachować naturalny kształt ciała, a tym samym – dać Ci niezrównaną wygodę spania. Zresztą, przekonasz się o tym, gdy po raz pierwszy od dawna obudzisz się w pełni wyspany i bez bolących mięśni!

Hilding Step – małe kroki do wielkiej zmiany

Hilding Step - klasyczny materacPrzedstawiamy materac sprężynowy kieszeniowy Step marki Hilding. To produkt, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku par. Mechanizm kieszeniowy polega na tym, że każda sprężynka jest schowana w osobnej kieszonce i pracuje niezależnie od pozostałych. Uginają się (a tym samym drgają) tylko te, na które wywierasz największy nacisk, np. podczas przewracana się na drugi bok. Drgania nie dochodzą do Twojego partnera, więc go nie budzisz! Materac posiada 7-strefową sprężynę kieszeniową, która dba o właściwe wsparcie całego ciała. Jest przeznaczony również dla seniorów i osób o większej masie ciała (ułatwia wstawanie z łóżka) oraz osobom z dolegliwościami kręgosłupa (ze względu na właściwy poziom twardości). Za komfort i poczucie miękkości odpowiada pianka Flexifoam. Materac jest rolowany, a więc łatwiejszy w transporcie czy przechowywaniu.

Aby dać Ci maksimum komfortu z użytkowania, materac Step pakujemy w zestawie z antyalergicznym pokrowcem Silver. Pokrowiec odznacza się budową przepuszczającą powietrze, co z kolei przekłada się na właściwą wentylację wkładu materaca. Taki przewiew sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą. Bo odpowiednia temperatura to gwarancja higieny i spokojnego snu!

Materace sprężynowe kieszeniowe – śpij ciągłym snem bez przebudzeń

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór materacy sprężynowych kieszeniowych, które raz na zawsze odmienią Twoje podejście do zasypiania. Ich rewelacyjny sposób działania został oparty na rozdzieleniu sprężynek i umieszczeniu ich w osobnych kieszonkach. Drgania podczas zmiany boku spania nie przechodzą na stronę partnera, więc go nie budzisz. Pamiętaj – to działa też w drugą stronę! Dlatego bezsenność osoby obok nie wpłynie na Twój mocny sen. Materace z tej kategorii są niesłychanie elastyczne i dopasowują się do każdej sylwetki – bez względu na wymiary czy wagę. Ponadto materace sprężynowe kieszeniowe są optymalnie twarde, więc i korzystne dla stanu Twojego kręgosłupa. Materac, który służy zdrowiu? Jak najbardziej. Zaoszczędzisz na rehabilitacji!

Dlaczego warto postawić na materac sprężynowy kieszeniowy Step?

  • Materac cechuje się ponadprzeciętną elastycznością i twardością. Jest przeznaczony dla osób starszych, osób o większej masie ciała, dla par czy osób z dolegliwościami kręgosłupa.
  • Ich działanie jest dokładnie przemyślane. Opiera się na umieszczeniu sprężynek w osobnych kieszonkach, które reagują niezależnie od siebie i zatrzymują drgania na całej powierzchni materaca. Nie budzisz więc partnera ani on nie budzi Ciebie – proste!
  • Wyposażono go w dodatkową warstwę – piankę FlexiFoam, która dodaje mu optymalnej miękkości i podnosi komfort użytkowania. Ostrzegamy – nie będziesz chciał się rano podnieść z tej przyjemności leżenia! Lepiej nastaw od razu 5 budzików…
  • 7 stref twardości i wysoka elastyczność punktowa sprawia, że materac dostosowuje się do ciężaru ciała. Bez zapadania, bez odbijania się od jego powierzchni!
  • Materac jest wytrzymały i starannie wykonany. To porządny produkt na lata, a nie na lato.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat materaca sprężynowego kieszeniowego Step marki Hilding? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!