Sen to podstawa zdrowego funkcjonowania

Nie potrafisz rano podnieść się z łóżka? A może musisz zrobić to zbyt wcześnie ze względu na dzwoniący budzik? Bez względu na powód zadbaj o to, by wstawanie, jak i sam sen był wartościowy. Oznacza to, że powinieneś się czuć wyspany i gotowy do działania bez względu na to, czy śpisz 6, czy 9 godzin. W osiągnięciu takiego rezultatu pomoże Ci odpowiedni materac dostosowany do Twoich potrzeb w każdym calu.

Materac Tango marki Hilding – z pasją ułożysz się do snu

Hilding Tango - dwustronny, kieszeniowyMaterac sprężynowy kieszeniowy Tango marki Hilding to dwustronny materac, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku par. Dlaczego? Wszystko za sprawą mechanizmu działania, od którego wzięła się też jego nazwa. Każda sprężyna umieszczona jest w odrębnej kieszeni z flizeliny, więc nie styka się z innymi sprężynami. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową – sprężyny pracują indywidualnie i nie przenoszą drgań w pozostałe części łóżka. W praktyce oznacza to, że podczas przewracania się na drugi bok nie budzisz swojego partnera, bo po prostu nie czuje Twoich ruchów. Pamiętaj, że to działa w obie strony! W materacu zastosowano również piankę lateksową po jednej stronie, która znacząco wzmaga elastyczność, a więc komfort spania bez względu na masę ciała. Z kolei po drugiej stronie umieszczono piankę HR, która tak samo dostosuje się do anatomii ciała. Twój kręgosłup jest chroniony przed nieprawidłowymi naciskami i ma zapewnione optymalne wsparcie. Materac jest rolowany, a więc łatwo go przerzucić na drugą stronę.

Chcemy, abyś był całkowicie zadowolony z procesu zakupowego w naszym sklepie. Dlatego razem z materacem otrzymujesz pokrowiec. Do wyboru masz pokrowiec Tencel New, który idealnie kontroluje poziom wilgotności materaca oraz Velvet New charakteryzujący się właściwościami antyalergicznymi. Który zabierzesz ze sobą do domu?

Materace sprężynowe kieszeniowe – śpij mocnym snem przez całą noc

W naszym sklepie internetowym zadbaliśmy o szeroką ofertę materacy sprężynowych kieszeniowych. To bardzo praktyczne wyposażenie Twojego łóżka, bez względu na jego styl – materac odnajdzie się w każdej sypialni! Materace z tej kategorii cieszą się dużą popularnością użytkowników ze względu na swój sposób konstrukcji. Każda sprężynka umieszczona jest w odrębnej kieszonce, dzięki czemu reaguje indywidualnie na ciężar ciała i nie przenosi napięcia na inną stronę łóżka. Im więcej sprężynek, tym dokładniejsza reakcja na kształt i ciężar ciała, a to zwiększa elastyczność punktową materaca. Twój partner nie będzie Cię budzić ani Ty jego! Ponadto materace sprężynowe kieszeniowe dbają o prawidłową profilaktykę wad postawy. Zmniejszają bóle kręgosłupa i napięcie mięśni. Obudzisz się rano jak nowonarodzony!

Dlaczego warto postawić na materac sprężynowy kieszeniowy Tango?

  • To idealny wybór dla par, seniorów, alergików oraz osób borykających się z problemami kręgosłupa.
  • Mechanizm działa został oparty na sprężynach znajdujących się w osobnych kieszonkach. Oznacza to, że sprężynki pracują niezależnie od siebie, a Ty nie czujesz ruchów partnera przewracającego się z boku na bok.
  • Pianka lateksowa podnosi poziom elastyczności i komfortu spania.
  • Pianka HR zapewnia idealne wsparcie i wyważony nacisk na różne punkty ciała.
  • Materac jest odwracalny, rolowany i zapakowany próżniowo, co zdecydowanie ułatwia jego transport oraz przechowywanie.

Chcesz poznać więcej informacji na temat materaca Tango marki Hilding? Napisz lub zadzwoń do nas. Zapraszamy do kontaktu!