Dzielisz łóżko z partnerem, ale wspólne noce często kończą się spaniem jednego z was na kanapie? Szukasz odpowiedniego materaca, ale nie wiesz czym kierować się przy wyborze i na co zwrócić szczególną uwagę? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco – koniecznie przeczytaj ten artykuł! 

Wysoka elastyczność punktowa 

Materace dla pary powinny spełniać określone warunki i założenia. Jedną z głównych cech tego typu produktów jest wysoka elastyczność punktowa. Hilding Melody to produkt, który zagwarantuje Ci optymalne wsparcie, dzięki swojej plastyczności. Sprawi to, że partner śpiący obok, nie będzie odczuwał ruchów ani kręcenia się drugiej osoby. Zaoszczędzi wam to kłótni i sprawi, że noce będą upływać w spokojnej i miłej atmosferze. Materac zapewni wam też odpowiednią stabilizację oraz odpręży zmęczone po całym dniu pracy mięśnie i stawy. Ponadto, Hilding Melody odznacza się podwyższoną twardością, co sprawi, że idealnie sprawdzi się w waszej sypialni i zapewni wam komfort i wygodę, o jakiej zawsze marzyliście.

Dopasowywanie się do budowy ciała 

Jakie materace dla pary będą trafionym wyborem?Kolejnym ważnym czynnikiem jest dopasowywanie się materaca do budowy anatomicznej ciała. Ten warunek spełnia produkt o nazwie Hilding Zorba. Jego skrupulatnie przemyślana konstrukcja potrafi przystosować się do sylwetki użytkownika, dzięki czemu stanowi dodatkowe podparcie głowy, ramion, bioder oraz nóg. Sprawdzi się u par, które preferują różne pozycje do spania – na plecach, boku czy brzuchu, ponieważ dopasuje się do ułożenia kręgosłupa i reszty ciała. Wpłynie to na optymalny komfort i wygodę. Dodatkowo, wkład materaca został stworzony z pianki FlexiFoam, która zapewni wam miękkość oraz otuli do snu. Hilding Zorba jest dwustronny, a każda ze stron posiada inny stopień twardości, co pozwoli wam dobrać właściwości materaca do indywidualnych potrzeb. Hilding Zorba to produkt dedykowany parom, dlatego cieszy się ogromną popularnością.

Sprężystość 

Oprócz wyżej wymienionych cech, bardzo ważna jest sprężystość i elastyczność wkładu. Niektóre pary mogą mieć problem z doborem odpowiedniej twardości, aby produkt odpowiadał obojgu partnerom. Z pomocą przychodzi materac Hilding Pasodoble. Jest to materac skonstruowany na bazie sprężyn kieszeniowych, które dbają o jego optymalną sprężystość. Wzbogacono go o warstwę maty kokosowej, której zadaniem jest nadanie produktowi elastyczności. Hilding Pasodoble to materac, który jest często wybierany przez pary, ceniące sobie komfort. Producenci zadbali, aby produkt spełniał wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli zależy Ci na świetnie dobranym podłożu – Hilding Pasodoble będzie strzałem w dziesiątkę!

Materace do spania dostępne na naszej stronie ABC Snu to produkty najwyższej jakości, które są darzone zaufaniem. Jeśli zastanawiasz się nad idealnym materacem dla par – koniecznie odwiedź nasz sklep!